VEĻAS KASTES

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Veļas kaste ar finiera rāmi. Ietilpīga veļaskaste sniedz iespēju gultasveļas vai mantu glabāšanai. Kombinējama ar jebkuru auduma/ eko ādas gultu. Skatīt šeit. ..
€100,00
Veļaskaste sniedz iespēju glabāt mantas vai gultasveļu, neaizņemot lieku telpu. Izgatavots no izturīga metāla paceļamā rāmja ar liektām, ortopēdiskām finiera līstēm, kas sniedz iespēju piekļūt veļaskastei. Kombinējama ar auduma/ eko ādas gultām. Skatīt šeit. ..
€200,00
Veļas kaste Gultai - Mājiņai Veļas kaste uz ritentiņiem. Paredzēta kombinācijā ar Gultu - Mājiņu, izgatavota no priedes koka un bērza saplākšņa.  Iespējamas dažādas krāsas un izmēri. Veļas kaste krāsota ar ar EKO Green line ūdens bāzes krāsu, kas izceļ koksnes dabīgo izskatu, nesatur ķīmiskus piejaukums un ļauj mazajiem pirkstiņiem sajust koksnes faktūru. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€40,00
Veļas kaste koka gultām Veļas kaste uz ritentiņiem. Paredzēta kombinācijā ar bērza koka gultām, izgatavota no bērza koka. Kombinējama ar visām koka gultām, apskatīt var šeit. Izmērs 78x190cm Pasūtīt iespējams dažādos toņos (+23Eur) Jautājumu gadījumā droši zvaniet 29859222 vai rakstiet WhatsApp, kā arī gaidīsim Jūs mūsu veikalā  Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Mūsu konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs Jums iezvēlēties piemērotāko un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Uz vietas veikalā iespējams noformēt Incredit līzingu. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€87,00