Matraču pārvalki

Matraču pārvalki
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
H2O  - Matrača protektors, kas pasargās Jūsu matraci no mitruma iesūkšanās tajā Pagarinās mūžu Jūsu matracim vai virsmatracim. Ūdens necaurlaidīgs matrača protektors, kas radīts lai aizsargātu no piesārņojumiem un no samirkšanas Jūsu matraci vai virsmatraci. Protektora sastāvs: Kokvilnas audums, kam iestrādāta ūdens necaurlaidīga membrāna. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Matraču pārvalkus iespējams nosūtīt arī ar Latvijas pasta, Omnivas u.c. pakomātu starpniecību. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€13,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€96,00
Dabīgās kokvilnas matraču, virsmatraču pārvalks, kas aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: 100% kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€57,00
Matraču pārvalkā iestrādāts rāvējslēdzis, kas nodrošinās matrača tīrību, jo ir noņemams un iztīrāms. Cenā ir iekļauts augstums no 2-35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formas pārvalku vai nestandarta izmēru.  Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 20004027 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Rīgā, Slāvu ielā 7. ..
€66,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Uztur Jūsu guļamvietu konstantā temperatūrā (37°C) ziemā un atvēsina karstajās vasaras naktīs. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). ..
€104,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). ..
€46,00
Trikotāžas pārvalks, kas piemērots gan bērnu matracim, gan pieaugušo matracim, gan virsmatracim. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Trikotāža Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). ..
€19,00
Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim, kurš bagātināts ar sudraba šķiedrām. Sudrabs ir dabisks elements, kura dziedinošās īpašības cilvēkiem ir pazīstamas gadsimtiem ilgi. Sudrabs, nesakoties uz moderno dzīves stilu, ļauj cilvēkam būt saskarē ar dabu. Sudrabs iznīcina mikrobus un baktērijas, kuras var veidoties matračos. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, lai saglabātu Jūsu guļvietu vienmēr tīru. Pārvalka sastāvs: Polisesteris un kokvilna Krāsa: balts Rāvējslēdzis Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta atsevišķi. Iespējams pasūtīt arī nestandarta formu un izmēru. Jautājumu gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). ..
€46,00