Šūpulīši

Šūpulīši
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Šūpulītis ir ideāla pirmā gultiņa jūsu mazulim, piedāvājot drošu, mājīgu un siltu atpūtas vietu, kas pielīdzināma bērna izjūtām, kādas tās bijušas māmiņas puncī. Fizioterapeiti rekomendē izvēlēties šūpulīti, kas šūpojas no viena sāna uz otru, jo tas būs attīstību veicinošāks nekā tas, kurš šūpojas galvas – pēdu virzienā. Atšķirās no parastā šūpulīša ar izturīgu mehānismu, kas nodrošina vienmērīgu šūpošanas funkciju un ir arī nofiksējams, lai šūpulis būtu arī nekustīgs. Šūpulītis ir piemērots no dzimšanas līdz bērna sešiem mēnešiem, vai līdz brīdim, kad bērns sāk velties vai sēdēt. Izgatavots no bērza masīvkoka, kurš ir pieejams divās krāsās - dabīgi lakots vai balts. Koka grīdiņas izmērs - 39x89cm Komplektācijā neitilpst matracis, taču to arī ir iespējams iegādāties mūsu veikalā. Skatīt šeit. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€105,00
Šūpulītis ir ideāla pirmā gultiņa jūsu mazulim, piedāvājot drošu, mājīgu un siltu atpūtas vietu, kas pielīdzināma bērna izjūtām, kādas tās bijušas māmiņas puncī. Fizioterapeiti rekomendē izvēlēties šūpulīti, kas šūpojas no viena sāna uz otru, jo tas būs attīstību veicinošāks nekā tas, kurš šūpojas galvas – pēdu virzienā. Iespējams manuāli nofiksēt, lai šūpulītis būtu nekustīgs. Šūpulītis ir piemērots no dzimšanas līdz bērna sešiem mēnešiem, vai līdz brīdim, kad bērns sāk velties vai sēdēt. Izgatavots no bērza masīvkoka, kurš ir pieejams divās krāsās - dabīgi lakots vai balts. Koka grīdiņas izmērs - 39x89cm Komplektācijā neitilpst matracis, taču to arī ir iespējams iegādāties mūsu veikalā. Skatīt šeit. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€90,00
Šūpulītis ir ideāla pirmā gultiņa jūsu mazulim, piedāvājot drošu, mājīgu un siltu atpūtas vietu, kas pielīdzināma bērna izjūtām, kādas tās bijušas māmiņas puncī. Šis šūpulītis ir īpašs, jo to ir iespējams novietot blakus lielajai gultiņai, tādējādi nodrošinot mazuļa klātesamību māmiņai. Savukārt, māmiņai tas atvieglo nakts barošanu vai mazulīša vajadzību apmierināšanu, neizkāpjot no gultas, jo miegs taču ir tik svarīga dzīves sastāvdaļa! Pateicoties ritentiņiem, šūpulīti iespējams pārvietot uz vēlamo vietu. Šūpulim ir nolaižama mana un regulējams augstums, kas dod iespēju to pielāgot lielās gultas augstumam. Šūpulītis ir piemērots no dzimšanas līdz bērna sešiem mēnešiem, vai līdz brīdim, kad bērns sāk velties vai sēdēt. Izgatavots no bērza masīvkoka, kurš ir pieejams divās krāsās - dabīgi lakots vai balts. Koka grīdiņas izmērs - 39x89cm Komplektācijā neitilpst matracis, taču to arī ir iespējams iegādāties mūsu veikalā. Skatīt šeit. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€128,00
Šūpulītis ir ideāla pirmā gultiņa jūsu mazulim, piedāvājot drošu, mājīgu un siltu atpūtas vietu, kas pielīdzināma bērna izjūtām, kādas tās bijušas māmiņas puncī. Šis šūpulītis ir īpašs, jo to ir iespējams novietot blakus lielajai gultiņai, tādējādi nodrošinot mazuļa klātesamību māmiņai. Savukārt, māmiņai tas atvieglo nakts barošanu vai mazulīša vajadzību apmierināšanu, neizkāpjot no gultas, jo miegs taču ir tik svarīga dzīves sastāvdaļa! Pateicoties ritentiņiem, šūpulīti iespējams pārvietot uz vēlamo vietu. Šūpulim ir nolaižama mana un regulējams augstums, kas dod iespēju to pielāgot lielās gultas augstumam. Šūpulītis ir piemērots no dzimšanas līdz bērna sešiem mēnešiem, vai līdz brīdim, kad bērns sāk velties vai sēdēt. Izgatavots no bērza masīvkoka, pieejams tikai vienā, beicētā krāsā - rieksts. Koka grīdiņas izmērs - 39x89cm Komplektācijā neitilpst matracis, taču to arī ir iespējams iegādāties mūsu veikalā. Skatīt šeit. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€128,00
Šūpulītis ir ideāla pirmā gultiņa jūsu mazulim, piedāvājot drošu, mājīgu un siltu atpūtas vietu, kas pielīdzināma bērna izjūtām, kādas tās bijušas māmiņas puncī. Šis šūpulītis ir īpašs, jo to ir iespējams novietot blakus lielajai gultiņai, tādējādi nodrošinot mazuļa klātesamību māmiņai. Savukārt, māmiņai tas atvieglo nakts barošanu vai mazulīša vajadzību apmierināšanu, neizkāpjot no gultas, jo miegs taču ir tik svarīga dzīves sastāvdaļa! Vēl šim šūpulītim ir divi jauninājumi, kuri atvieglos jūsu ikdienu - iespējams ar vienu rokas kustību izbīdīt grīdiņu, lai mazulīti nav naktī jāceļ arā no šūpulīša. Tas ir tik ērti - vienkārši pavelciet un bērniņš jau ir Jums blakus. :) Šūpulītis ir piemērots no dzimšanas līdz bērna sešiem mēnešiem, vai līdz brīdim, kad bērns sāk velties vai sēdēt. Izgatavots no bērza masīvkoka, pieejams trīs krāsās- pelēks ar brūnām kājām, balts ar brūnām kājām vai pilnīgi balts. Komplektā iekļauts arī matracītis saldam mazuļa miedziņam! Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€132,00
Šūpulītis ir ideāla pirmā gultiņa jūsu mazulim, piedāvājot drošu, mājīgu un siltu atpūtas vietu, kas pielīdzināma bērna izjūtām, kādas tās bijušas māmiņas puncī. Fizioterapeiti rekomendē izvēlēties šūpulīti, kas šūpojas no viena sāna uz otru, jo tas būs attīstību veicinošāks nekā tas, kurš šūpojas galvas – pēdu virzienā. Iespējams manuāli nofiksēt, lai šūpulītis būtu nekustīgs. Šūpulītis ir piemērots no dzimšanas līdz bērna sešiem mēnešiem, vai līdz brīdim, kad bērns sāk velties vai sēdēt. Izgatavots no bērza masīvkoka, kurš ir beicēts un pieejams tikai vienā krāsā - brūns. Koka grīdiņas izmērs - 39x89cm Komplektācijā neitilpst matracis, taču to arī ir iespējams iegādāties mūsu veikalā. Skatīt šeit. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€80,00