Bērnu gultas

Bērnu gultas
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Gultiņa Alva Jaunums
Mierīgām naktīm un kvalitatīvam miegam, izvēlieties Latvijā ražotas bērnu gultiņas! Gultiņas askētiskais un mierīgais dizains ļauj tai iederēties jebkurā dizainā. Grīdiņu iespējams nofiksēt 3 augstumos, kas pielāgoti bērna attīstībai vecumposmos, lai saglabātu drošību miega laikā. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: bērza masīvkoks. Pieejama divos toņos - balta vai dabīgi lakota. Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) vai zvanot - 29859222. Apskatīt variet šeit. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€112,00
Vai var būt kas saldāks par mazuļa miegu? Kvalitatīvs miegs ir svarīga bērna attīstības sastāvdaļa. Piedāvājam klasiski skaistu bērnu gultiņu ar veļas kasti, mantu novietošanai, kas var atvieglot māmiņas ikdienu bērna aprūpē. Gultiņa ir aprīkota ar ritentiņiem, kas ļauj viegli to pārvietot uz vajadzīgo vietu, vajadzības gadījumā, tos iespējams nofiksēt, lai neripo. Iespējams montāžas laikā nepieskrūvēt tos, ja skaidri zināms, ka gultiņa tiks novietota stacionāri. Gultas maliņai un grīdiņai regulējams augstums. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: bērza masīvkoks, kurš pieejams divos toņos - balts vai brūns (antique). Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Apskatīt variet šeit. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€186,00
Mierīgām naktīm un kvalitatīvam miegam, izvēlieties Latvijā ražotas bērnu gultiņas! Skaisti veidota bērnu gultiņa ar noapaļotiem galiem. Gultiņai iespējams iegādāties atsevišķi (+30Eur) pusaudžu redeli, kas lieliski noderēs, kad mazais jau būs paaudzies un spēs pats iekāpt/izkāpt no gultiņas, taču vienlaikus pasargās mazo no izkrišanas iespējas. Skatīt pievienotos attēlus. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: bērza masīvkoks. Pieejama divos toņos - balta vai dabīgi lakota. Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) vai zvanot - 29859222. Apskatīt variet šeit. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€190,00
Vai var būt kas saldāks par mazuļa miegu? Kvalitatīvs miegs ir svarīga bērna attīstības sastāvdaļa. Piedāvājam klasiski skaistu bērnu gultiņu ar veļas kasti, mantu novietošanai, kas var atvieglot māmiņas ikdienu bērna aprūpē. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: bērza masīvkoks, apstrādāta ar ūdens bāzes apdares materiāliem, kas ir īpaši draudzīgi un ekoloģiski tīri Jūsu mazulim. Pieejama TIKAI balta. Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) vai zvanot - 29859222. Apskatīt variet šeit. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€231,00